O nas

Na rynku polskim działamy od 10 lat, zaś nasze doświadczenie w branży rowerowej liczy sobie o wiele więcej.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem czeskiej marki rowerów Superior, marki o 25-letniej tradycji, stworzonej z ogromnej pasji do rowerów dla ludzi kochających jednoślady. W fabryce znajdującej się w Kopřivnicach nieustannie opracowywane są nowe rozwiązania, wprowadzane innowacyjne technologie i rozwijane własne niepowtarzalne pomysły. W laboratoriach powstają prototypy, które po rygorystycznych testach przekazywane są najlepszym zawodnikom, którzy eksploatują je do granic możliwości w najtrudniejszych wyścigowych warunkach. Tak powstają światowej klasy super lekkie i wytrzymałe ramy, tak powstają wygodne miejskie rowery, „elektryki”, gravele, rowery dziecięce... każdy model stworzony jest w oparciu o najwyższe standardy i wymagania.

Od początku 2020 roku prowadzimy również wyłączną dystrybucję innej marki o długiej i barwnej historii w świecie Enduro Rock Machine.

Rock Machine to marka powstała w amerykańskim garażu w 1994 roku. Od tamtych dni minęło już 26 lat, a RM stała się popularna na całym świecie jako jeden z wiodących producentów rowerów Enduro. Obecna oferta składa się z pełnego spektrum jednośladów: oprócz uwielbianych przez zjazdowców maszyn znajdziesz tu hartaile, gravele, rowery szosowe, trekkingowe i miejskie, a także szeroki asortyment rowerów elektrycznych do każdego stylu jazdy, typu nawierzchni i terenu.

Naszym najnowszym i bardzo aktualnym elementem oferty stał się system READY.BIKE, który szybko podbija rynek serwisów rowerowych ze względu na swoją unikalność. READY.BIKE powstał na podstawie wieloletnich doświadczeń naszego CEO Daniela Kurpisza zgromadzonych w czasie prowadzenia sklepu i serwisu rowerowego. To narzędzie pozwala na usystematyzowanie pracy serwisu, oszczędzanie czasu i pieniędzy. Dzięki READY.BIKE mechanik, kierownik czy właściciel serwisu ma pełną kontrolę nad przebiegiem obsługi klienta, etapami serwisu, dokumentacją, a także może w szybki i łatwy sposób podtrzymywać efektywny kontakt z klientami, zwiększając sprzedaż swoich usług.


QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu

Top